• Офіційне звернення до української влади
 • Офіційне звернення до української влади

  Шановні партнери та споживачі товарів "Країна іграшок"!

  Ми хочемо звернути увагу, що черговий локдаун став для всіх вкрай важким. І поки ми підтримуємо свою роботу усіма можливими способами, не можемо мовчати стосовно недопустимості закриття торговельних магазинів та мереж. 

  Більшість партнерських магазинів з якими ми співпрацюємо зачинені, серед них такі як: Епіцентр, Будинок Іграшок, Антошка та багато інших. Кожен із цих магазинів, крім того, що забезпечує населення необхідними товарами, ще й створює тисячі робочих місць, що так важливо у цей важкий період.

  Ми розуміємо, що іграшки не є товарами першої необхідності, але вже майже рік наша компанія тримається і намагається зберегти робочі місця для сотні людей.

  Ми підтримуємо і приєднуємося до офіційного звернення співробітників Епіцентра до української влади, з приводу дати можливість працювати торгівельним мережам. Ми хочемо створювати робочі місця для українців, виплачувати заробітну платню та вправно сплачувати податки, і в цьому нам можна допомогти, якщо магазини працюватимуть у повному обсязі.

  У часи, коли бізнес підтримує населення, влада має підтримати бізнес!